امروز:15 اسفند 1402

مدرسه پیشرفت

مدرسه پیشرفت با هدف گفتمان سازی مولفه های پیشرفت و مسئله محوری در راستای پیشرفت ایرانی اسلامی و فراهم کردن عدالت آموزشی برای همه فعالین مردمی با طراحی یک نظام آموزشی گروه محور برای اولین بار در کشور، تلاش می‌کند مشارکت مردم را بصورت حقیقی در همه عرصه های پیشرفت کشور رقم بزند.
به عبارتی مدرسه پیشرفت بستری است برای آموزش و توانمندسازی همه گروه های مردمی دغدغه مند و فعال در سراسر کشور.

مدرسه پیشرفت در 5 ترم تحصیلی و در 3 سطح مقدماتی، پیشرفته و تخصصی با 112 سرفصل آموزشی در قالب های متنوع طراحی شده است. ترم اول این مدرسه با 54 سرفصل، بیش از 66 ساعت آموزشی در قالب 7 جزوه مکتوب، 16 فیلم آموزشی، 3 کارخواست عملیاتی، 5 وبینار زنده مجازی و یک رویداد ملی، به طور رسمی از آذر ماه سال 1400 آغاز به کار کرده است.

گروه هایی که سه ترم اولیه مقدماتی و پیشرفته را بطور کامل بگذرانند می توانند پس از کسب حدنصاب وارد ترم های تخصصی 4 و 5 شوند و برای طراحی نقشه پیشرفت منطقه خود آماده شوند تا همکاری های خود با ستاد جامع پیشرفت منطقه‌ای را آغاز نمایند و از امکانات و تسهیلات ویژه بهره‌مند شوند. ضمنا به همه هسته ها و گروه های شرکت کننده در مدرسه نیز گواهی معتبر تعلق می گیرد.

در ادامه، لینک ارتباط با موسسه متد که اداره مدرسه پیشرفت را بر عهده دارد آمده است تا برای ارتباط و آشنایی بیشتر با مدرسه پیشرفت از طریق سایت و صفحه این موسسه اقدام کنید

نشانی سایت مدرسه پیشرفت https://pishraftsch.com

پیج اینستاگرام متد https://instagram.com/pishraftsch

درباره نویسنده

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *